Verslopartneris.lt

Nestandartinio dizaino lubos

0 30

Lubos taip pat kaip ir visa kita yra interjero detalė. Daugelis galvoja, kad joms nieko ypatingo daryti nereikia, nes niekas į jas nežiūri, tačiau dažniausiai į jas nekreipiama dėmesio būtent todėl, kad juos niekuo neišsiskiria. Baltos lubos tikrai daugeliui nusibodusios, todėl pats laikas rinktis įdomesnius sprendimus. Luboms tikrai skiriama per mažai dėmesio, todėl atminkite, kad jos yra lygiai tiek pat reikšmingos kiek ir sienos ar grindys – tai interjero pagrindas.

Baltos lubos labai senas sprendimas, kuris nieko nebedžiugina nebent sugebama kaip nors kitaip lubas padaryti išskirtinėmis. Jeigu tvirtai nusprendėte nesirinkti jokių įdomesnių spalvų ir tikrai nedomina įtempiamų lubų montavimas, tuomet verta pagalvoti apie apdailos priemone, kurios leistų baltoms luboms tapti mažiau blankioms. Medžio apdaila puikiai tiks prie daugelio spalvų, todėl ir balta spalva gali būti vienas iš variantų. Medžio balkiai padės būstui atrodyti jaukiau ir ne taip nuobodžiai, o taip pat tai tiks prie daugelio stilių. Balkiai ypač tinka namams su aukštesnėmis lubomis – tai itin gražus būdas paversti savo namus įdomiais. Jei nedžiugina toks sprendimas, tuomet galima rinktis kokius nors dailius, akį patraukiančius šviestuvus, lempas. Tai gali būti dailūs baltų lubų akcentai tiek dienos metu, tiek vakaro, kai šviestuvai įjungiami.

Įtempiamų lubų montavimas irgi geras būdas padėti namams būti dailesniems. Interjerui pagyvinti ypač tiks blizgios lubos, kurios taip pat vizualiai suteikia erdvės, todėl nedideliuose kambariuose tai nepakeičiamas dalykas. Galima rinktis labai daug skirtingų spalvų, tekstūrų, raštų, tad tokiu sprendimu nenusivilsite, kad ir kokį stilių labiau mėgtumėte. Įtempiamų lubų montavimas neužtrunka ilgai, tad rezultatais galima džiaugtis labai greitai – dar tą pačią dieną.

Dar viena naujovė, kuria galima panaudoti savo luboms yra 3D danga. Variantų yra įvairiausių, todėl prieš išsirenkant vertėtų tvirtai apsispręsti ko norite. 3D raštai, iškilimai, formos tikrai labai modernus būdas pagyvinti namų interjerą. Tai itin tinka prie neutraliai modernaus namų stiliaus – tokios dangos padeda sukurti ryškesnius akcentus. Derinkite 3D dangą su įdomiomis apšvietimo galimybėmis.

Komentarai
Kraunama...