Verslopartneris.lt

Kūno aliejai padės sudrėkinti žiemos šalčių sudirgintą odą

0 6

Šaltuoju metų laiku, oda patiria išbandymus – yra veikiama vėjo ir šalčio, dirginama storo drabužių sluoksnio, o rankų oda dar papildomai kenčia ir nuo dažno dezinfekcinio skysčio naudojimo. Gera žinia ta, kad dabar rinkoje yra daug efektyvių priemonių, kurios padeda išspręsti išsausėjusios, pažeistos odos problemas. Viena jų – kūno aliejai.

Pastarieji yra puikus pasirinkimas, kai norisi odai suteikti intensyvaus drėkinimo, maitinimo. Žinoma, aliejai ne tik atliks drėkinimo ir maitinimo paskirtį, bet taip pat gali padėti kovoti su dažniausiai sutinkamomis odos problemomis, tokiomis kaip strijos, celiulitas…

Lietuvoje pasirodę Cocosolis kūno aliejai sparčiai užkariauja moterų širdis. Aliejai ne tik suteikia itin malonų pojūtį, bet ir subtilūs aromatai leidžia dar labiau atsipalaiduoti. Cocosolis asortimente – aliejai kūnui ir veidui, kurie padeda įgauti tolygų įdegį, taip pat sparčiai populiarėjantis Cocosolis SKIN Strech Mark, kuris padeda kovoti su strijomis, aliejai po deginimosi, apsauga nuo saulės.

Labai svarbu, jog ši kosmetika formuluojama iš visiškai natūralių ingredientų, todėl sudėtys yra švarios, tvarios ir efektyvios.

Kūno aliejai gali padėti patobulinti kūno odą, o svarbiausia, jog kūno aliejus naudoti – vienas malonumas, todėl įtraukus juos į savo rutiną, kas kart pasimėgausite efektyvia kūno priežiūra.

Komentarai
Kraunama...