Verslopartneris.lt

Apsauga nuo saulės privalu pasirūpinti kiekvienam

0 4

Mėgstantiems pasimėgauti saulės voniomis, apsauga nuo saulės yra kompanjonas, kurį privalu pasiimti kas kart keliaujant pasimėgauti šiltais saulės spinduliais! Jei norite, kad jūsų oda ilgai išliktų jaunatviška, stangri ir sveika – tinkamai išrinktas SPF kremas yra būtinas.

SPF – apsaugos nuo saulės faktorius (angl. Sun Protection Factor). Jis parodo, kiek efektyviai priemonė saugo nuo UVB spindulių.

Kiekvieno žmogaus oda, atsižvelgiant į jo jos tipo, įdega per skirtingą laiką. Pavyzdžiui, šviesiaodžiai, būdami saulėje ir nenaudodami jokių apsauginių priemonių, parausta vidutiniškai per 10 minučių. Pasitepus priemone, kurios SPF15, to paties baltaodžio oda parausta ne per 10, o per 15 kartų ilgesnį laiko tarpą – 150 minučių. Mažiau jautrios odos savininkas, kurio oda įdega per ilgesnį laiko tarpą nei 10 minučių, naudodamas tą pačią priemonę, turinčią SPF15, bus saugus saulėje dar ilgesnį laiką. Kitaip tariant, SPF turėtumėte rinktis pagal savo odos tipą ir laiką, kurį ketinate būti saulėje.

Idealu, kai apsauga nuo saulės ne tik apsaugo nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių, bet ir maitina ir drėkina odą. Rinkoje galima sutrasti ir iš 100% natūralių ingredientų suformuluotų SPF kremų, kurie ne tik užtikrins efektyvią apsaugą, bet ir suteiks odai kitų reikalingų dalykų.

Ir galiausiai, svarbu odą apsaugoti ne tik deginimosi metu naudojant SPF kremus, bet ir odai svarbu atgauti drėgmę po neigiamo saulės poveikio. Tokiu atveju puikiai padeda drėkinantys kūno losjonai po deginimosi, kurie nuramina odą po saulės ar soliariumo, giliai ją sudrėkina, atgaivina ir pamaitina. 

Komentarai
Kraunama...